in ,

Vianočná nálada na Vianočnom zastavení v Modre

V piatok a sobotu nádvorie historickej radnice v Modre, opantala vianočná atmosféra. A aj keď si na skutočné Vianoce musíme ešte pár dní počkať, dospelý a hlavne deti, ktoré navštívili Vianočné zastavenie, zažili nefalšovanú vianočnú atmosféru s predstihom niekoľkých dní.

Oficiálne otvorenie a privítanie návštevníkov podujatia v piatok zabezpečil novozvolený primátor Modry, Juraj Petrakovič. Po ňom nasledovali hudobné vystúpenia žiakov Základnej umeleckej školy.

O vianočnú výzdobu a príjemnú atmosféru sa postarali dobrovoľníci z Modranského okrášľovacieho spolku. Nechýbali ukážky remesiel, tvorivé dielne, živý betlehem, vianočný stromček, zbierka vianočného pečiva a koláčov, vianočné špeciality a dobroty, a samozrejme vianočný punč.

Viac už v priloženej fotogalérii…

Fotogaléria:

What do you think?

Pridaj komentár

GIPHY App Key not set. Please check settings

Zmeny v cestovných poriadkoch

Silvester a Nový rok v meste