v

Vianočné čítanie pre deti v Mestskej knižnici v Modre.

V sobotu (26. 11. 2016) dorazil advent aj do modranskej knižnice. Otvorilo ho čítanie rozprávky od Josefa Čapka, v ktorom sme sa od psíčka a mačičky dozvedeli, čo by si najviac želali na Vianoce. Deťom a dospelým čítala Agáta Petrakovičová Šikulová.

1bm_1207-1_resize
Počas čítačky nechýbalo ani kreslenie a vyfarbovanie omaľovánok.

Videopríloha s rozprávkou:

Ohodnoťte článok?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

O autorovi: Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

A na ktorom vŕšku býva ten Šikula?

Dvojkoncert Simi Martausovej a Pavla Helana