in

Vínne trhy Pezinok 2014

Združenie pezinských vinohradníkov a vinárov si Vás dovoľuje pozvať na 19. ročník výstavy Vínne trhy Pezinok, ktoré sa konajú 4. a 5. apríla 2014 v Pezinskom kultúrnom centre. Degustovať sa bude zo 605 vzoriek vína. Vínne trhy Pezinok sú nominačnou výstavou do Národného salónu vín Slovenskej republiky typu A.

Program:
4. apríla v piatok od 15.00 h do 21.00 h. – Voľná degustácia. Slávnostné otvorenie a odovzdanie diplomov bude o 16.00 h.
5. apríla v sobotu od 13.00 h do 21.00 h. – Voľná degustácia.

Združenie pezinských vinohradníkov ako hlavný organizátor súťaže udelil pri príležitosti Vínnych trhov v Pezinku cenu za mimoriadny prínos pre rozvoj vinohradníctva a vinárstva na Slovensku. Organizátori Vínnych trhov Pezinok vzdali hold v tomto roku veľkej osobnosti československého vinárstva profesorovi Vilémovi Krausovi. Mužovi, ktorý vychoval celú plejádu slovenských vinárov.

What do you think?

PAFF 2014

Boli sme pozrieť na Vínnych trhoch v Pezinku. Aké boli? Posúďte sami.