in

Víno a Jazz – putovanie po modranských pivniciach plných skvelého Jazzu a vína

Mlyn U Sodomu - účinkujúci

V piatok, 12. septembra, v rámci Kultúrnej jesene v Modre, miestne podniky a pivnice rozozvučal Jazz. Išlo o akciu s Česko-slovenskou účasťou. Hlavný Jazzový stan bol v pivnici Necco, na Štúrovej ulici. Tu prebehlo aj slávnostné otvorenie Českých snov so zástupcami partnerských miest, na čele s primátorkou mesta Modra, Ing. arch. Hanou Hlubockou. Na tomto pódiu sa  vystriedalo aj najviac interpretov. Z vystupujúcich treba spomenúť Tureginu Casa, Kaunis Five s Lukášom Oravcom, atď…

Ako to vyzeralo v jednotlivých podnikoch môžete usúdiť  z nasledujúcich záberov :).

What do you think?

Pridaj komentár

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ovocný šalát s orechmi, hroznom a syrom

Zoznam kandidátov na primátora a poslancov mestského zastupiteľstva v Modre vo volebom roku 2014