in

Víno a levanduľa 2013

Združenie pezinských vinohradníkov a vinárov a mesto Pezinok pozýva milovníkov vína a prírody na nové podujatie Víno a Levanduľa, ktoré sa bude konať 6. júla 2013 od 13.00 do 21.00 h vo vinohradoch v Pezinku.

Na podujatí sa bude prezentovať okolo dvadsať vinárov z Pezinského vinohradníckeho rajónu. Návštevníci si budú môcť pozrieť unikátny vinohrad vysadený mediteránskou flórou, predovšetkým levanduľou. V ponuke bude tradičná keramika, nebude chýbať guláš, fyzulnačka, lokše a grilované špeciality.

Základné vstupné 10,- Eur obsahuje (bonus a lístky na nákup a degustáciu vín v cene 6,- Eur). Vstupné sa bude platiť priamo na podujatí.

Miesto konania: Areál Rozálka, lokalita Stará hora v Pezinku.

What do you think?

Časovka Ivana Červenku na Zošku až ku hviezdam

Pálenie jánskych ohňov