in

Vodička zranila dievča na prechode pre chodcov

Miesto nehody na Dukelskej ulici

Miesto nehody na Dukelskej uliciDnešný deň (8. 2. 2011) v našom meste neodštartoval príliš veselo. Hneď z rána, približne o 8:00hod, sa na hlavnom ťahu, blízko centra mesta, presnejšie na Dukelskej ulici, odohrala šokujúca dopravná nehoda. Neopatrná vodička vozidla značky Renault Laguna, nedobrzdila pred prechodom pre chodcov a zranila tak na ňom len 12 ročné dievča. Na miesto nehody okamžite prišla svedkami privolaná polícia a rýchla zdravotnícka pomoc. Tí ihneď po príchode začali so zaisťovaním miesta nehody a neodkladnou pomocou zranenej osobe.

Prinášame Vám stanovisko krajského hovorcu policajného zboru SR, Mgr. Františka Peczára:

„Dnes v čase približne o 07.45 hod. došlo na Dukelskej ulici v Modre ku dopravnej nehode. Pravdepodobnou príčinou tejto dopravnej nehody bolo, že 19 ročná vodička osobného motorového vozidla továrenskej značky Renault Laguna nedala prednosť 12 ročnej chodkyni na vyznačenom priechode pre chodcov. V dôsledku tohto došlo k zrážke medzi chodkyňou a vozidlom“.

„Chodkyňa pri dopravnej nehode utrpela ľahké zranenia a bola prevezená do nemocnice na ošetrenie. Policajti alkohol u vodičky osobného motorového vozidla dychovou skúškou nezistili. Škoda na motorovom vozidle sa odhaduje na 300,-€. Dopravná nehoda je v štádiu šetrenia“.

What do you think?

Zasnežené Námestie Ľudovíta Štúra

Zima v Bratislavskom kraji ešte neskončila

Hrad Červený Kameň pri západe slnka

Hrad Červený Kameň