in

Vodička zranila dievča na prechode pre chodcov

Miesto nehody na Dukelskej ulici

Miesto nehody na Dukelskej uliciDnešný deň (8. 2. 2011) v našom meste neodštartoval príliš veselo. Hneď z rána, približne o 8:00hod, sa na hlavnom ťahu, blízko centra mesta, presnejšie na Dukelskej ulici, odohrala šokujúca dopravná nehoda. Neopatrná vodička vozidla značky Renault Laguna, nedobrzdila pred prechodom pre chodcov a zranila tak na ňom len 12 ročné dievča. Na miesto nehody okamžite prišla svedkami privolaná polícia a rýchla zdravotnícka pomoc. Tí ihneď po príchode začali so zaisťovaním miesta nehody a neodkladnou pomocou zranenej osobe.

Prinášame Vám stanovisko krajského hovorcu policajného zboru SR, Mgr. Františka Peczára:

„Dnes v čase približne o 07.45 hod. došlo na Dukelskej ulici v Modre ku dopravnej nehode. Pravdepodobnou príčinou tejto dopravnej nehody bolo, že 19 ročná vodička osobného motorového vozidla továrenskej značky Renault Laguna nedala prednosť 12 ročnej chodkyni na vyznačenom priechode pre chodcov. V dôsledku tohto došlo k zrážke medzi chodkyňou a vozidlom“.

„Chodkyňa pri dopravnej nehode utrpela ľahké zranenia a bola prevezená do nemocnice na ošetrenie. Policajti alkohol u vodičky osobného motorového vozidla dychovou skúškou nezistili. Škoda na motorovom vozidle sa odhaduje na 300,-€. Dopravná nehoda je v štádiu šetrenia“.

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Graf obyvateľstva Modry za rok 2010

Štatistika obyvateľstva Modry za rok 2010

Modra má nového kontrolóra