in ,

Z vernisáže „Aktovka Vincenta Šikulu“

Otvorenie vernisáže a príhovory.

Včera (14. 9. 2016) sa v priestoroch historickej radnice v Modre, uskutočnila vernisáž výstavy Aktovka Vincenta Šikulu. Vďaka mestu Modra a Malokarpatskej knižnici v Pezinku môžu návštevníci obdivovať fotografie, ktoré dokumentujú tvorivé a životné zázemie spisovateľa Vincenta Šikulu.

Výstava bola pripravená pri príležitosti oslavy jeho nedožitých 80. narodenín a pozrieť si ju môžete do 23. 10. 2016 na Štúrovej 54 v Modre.

Ohodnoť článok

Publikoval Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Čo priniesol 21. ročník Pezinského permoníka

Jablkové hodovanie 2016 po modransky