in ,

Zábava na ľade – Lets it Snow

Korčuľujúci na Modranskom rybníku

Korčuľujúci na Modranskom rybníkuNa Modranskom rybníku sa vo štvrtok 6. 1. 2011 (na Troch kráľov) konala zábava na ľade. Išlo o akciu pod názvom „Lets it Snow“. Organizátormi boli tvorcovia známeho Hrnčírfestu. Za pomoci sponzorov a samotného mesta Modra sa im podarilo vytvoriť pre návštevníkov zaujímavú akciu plnú hudby, športu a zábavy. Tí si mohli popri dobrej hudbe zakorčuľovať, zahrať hokej, alebo sa len tak poprechádzať po ľade. Pripravené bolo pre nich aj občerstvenie v podobe vareného vína, guláša, alebo cigánskej. Pre súťaže chtivých návštevníkov organizátori pripravili turnaje v ľadovom hokeji. Veríme, že podobných akcií bude v Modre časom viac, a že sa budú každoročne opakovať.

 

Súvisiace prílohy – video:

What do you think?

Written by Branislav Macháč

Študoval Sociológiu, Informatiku a neskôr aj Fotografiu. Písaniu a foteniu sa venuje niekoľko rokov. V súčasnosti je šéfredaktorom a hlavným programátorom tohto portálu. Miluje šport (bike, plávanie, turistiku), hudbu, knihy a umenie.

Príhovor novozvolenej primátorky mesta Modra

ITF Slovakiatour 2011 – foto BSK

ITF Slovakiatour 2011