in ,

Zábava na ľade – Lets it Snow

Korčuľujúci na Modranskom rybníku

Korčuľujúci na Modranskom rybníkuNa Modranskom rybníku sa vo štvrtok 6. 1. 2011 (na Troch kráľov) konala zábava na ľade. Išlo o akciu pod názvom „Lets it Snow“. Organizátormi boli tvorcovia známeho Hrnčírfestu. Za pomoci sponzorov a samotného mesta Modra sa im podarilo vytvoriť pre návštevníkov zaujímavú akciu plnú hudby, športu a zábavy. Tí si mohli popri dobrej hudbe zakorčuľovať, zahrať hokej, alebo sa len tak poprechádzať po ľade. Pripravené bolo pre nich aj občerstvenie v podobe vareného vína, guláša, alebo cigánskej. Pre súťaže chtivých návštevníkov organizátori pripravili turnaje v ľadovom hokeji. Veríme, že podobných akcií bude v Modre časom viac, a že sa budú každoročne opakovať.

 

Súvisiace prílohy – video:

What do you think?

Príhovor novozvolenej primátorky mesta Modra

Zasnežené Námestie Ľudovíta Štúra

Zima v Bratislavskom kraji ešte neskončila