in

„Záverečné“ vystúpenie tanečnej skupiny ADT crew

ADT crew počas vystúpenia

ADT crew počas vystúpeniaPo roku Vám opäť prinášame nezabudnuteľnú tanečnú show, ktorou chceme vo veľkom štýle uzavrieť tanečnú sezónu školského roka 2010/2011. Minulý rok sme Vás všetkých preniesli počas záverečnej show do ulíc New Yorku.

Na čo sa môžete tešiť teraz?
Stalo sa to pred pár rokmi, čo sa v modranských uliciach stretlo pár tanečníkov. Ich láskou bol TANEC! Bola nedeľa večer, a všetci  spoločne posedávali na lavičkách v parku a vymieňali si svoje pocity zo sobotnej tanečnej párty. Všade bolo ticho! V okolí žiaden človek, žiadna hudba …. Bol už neskorý večer, veľa hodín a  tak sa začali pomaly rozchádzať, každý svojim smerom. V tom sa začala šíriť z modranského kulturáku hudba. Ich cesty sa nakoniec spojili a všetci sa stretli tam!

Chcete vedieť ako to nakoniec dopadlo? Tak si nenechajte ujsť tanečnú show ADT crew!

19.06.2011 o 17:00 hod. v Kultúrnom dome Ľ. Štúra v Modre
Vstupné : od 17. do 29.mája –  4 €, od 30. mája – 5€.
 
V programe sa môžete tešiť na: tanečnú skupinu ADT crew /MODRA/,  energiou nabitú tanečnú skupinu Energy 49 /CZ, Hradec Králové/, beatbox :  Wess/CZ/, skvelú moderátorku JANU ŠKREKOVÚ a veľa iného …

Ako si zabezpečiť vstupenku na tanečnú show a všetky informácie o show nájdete na stránke www.hiphopmodra.sk, alebo na facebooku v skupine ADT dance crew. Na tejto show, jednoducho nemôžete chýbať! Bude to nezabudnuteľné!

Tešíme sa na Vás , Vaše ADT.

What do you think?

Spomienka pri pomníku K. Štúra

Modra si pripomenula narodenie Karola Štúra

modra_movie_01

Foto: Modra Movie